Hakkımızda

Denizli Hasar, Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Denizli Hasar ve Danışmanlık olarak, güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; başarı ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden liderliğini koruyarak mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile sigorta ve kazalar ile ilgili tüm gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Denizli Hasar Danışmanlık olarak, başladığımız tüm hasar tasfiye işlemlerinde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.

İşimizde en iyi olmayı sürdürebilmek için sektördeki gerek teknolojik gerekse hukuki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve teknik kadromuzun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Sektörde edindiğimiz konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırdığımız firmamızın öncelikli hedefi; Hasar Yönetimi ve Sigortalı Yaşam bilincinin tüm sigortalılara ve mağdurlarımıza benimsetilerek yerleşik hale getirilmesidir.

BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLA ARA